"Konveyor Dünyasına Giden En Kısa Yol"

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

[email protected]
8503033438
5312631837
Facebook
Instagram
Twitter
Linkedin
Youtube
Makina Elemanları

Hakkımızda

Global Pozitif Teknolojiler

Global Pozitif Teknolojiler  2010 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan, kısacası “İnternet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş Türkiye'nin internet teknolojileri altyapı sağlayıcısıdır. Küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

 

Makina Elemanları

Makina Elemanları Projesi 2020 yılında üretim sektörünün konveyor ihtiyaçlarını online olarak hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamak için sektörün en büyük üreticilerinden Çağrı Endüstri A.Ş ile Global Pozitif Teknolojiler'in çözüm ortaklığı sonucu ortaya çıkmıştır.

Makina Elemanları, Çağrı Endüstri'nin 1994 yılından bu yana üretim sektöründeki tecrübesi ile Global Pozitif Teknolojiler'in teknoloji ve e-ticaret alanındaki deneyimlerinin birleşimiyle sektörünün en iyi markası olmayı hedeflemektedir. Online satışa başladığımız günden itibaren yükselen bir ivme ile hedefimize ilerlemekteyiz.

Satışını yaptığımız ürünler, üretim sektöründe Alhan markalı güvenilir ve  kalitesini ispat etmiş ürünlerdir.Satış öncesi ve satış sonrası desteğimizle sektörde bulunan bütün firmalarımızın yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Konveyor Dünyasına Giden En Kısa Yol'da üretici kimliğimizle yanınızdayız.